Ubranka dla zwierząt po zabiegach

Rodzinne doświadczenia w pracy lekarzy weterynarii wykazały, że stosowane dotychczas opatrunki pooperacyjne są niedoskonałe.
Testy przeprowadzone na grupie psów i kotów o różnych gabarytach, pozwoliły stworzyć niezawodne ubranko pooperacyjne, które ze względu na wysoką rozciągliwość łatwo dopasowuje się do tułowia i jednym ruchem zapina się na ...

Rodzinne doświadczenia w pracy lekarzy weterynarii wykazały, że stosowane dotychczas opatrunki pooperacyjne są niedoskonałe.
Testy przeprowadzone na grupie psów i kotów o różnych gabarytach, pozwoliły stworzyć niezawodne ubranko pooperacyjne, które ze względu na wysoką rozciągliwość łatwo dopasowuje się do tułowia i jednym ruchem zapina się na grzbiecie na zamek błyskawiczny.
Zabezpiecza cały korpus pacjenta, z związku z czym chroni nie tylko po zabiegu sterylizacji czy mastektomii, ale w większości przypadków chorobowych wymagających ochrony rany przed wylizywaniem czy zanieczyszczeniem.
Wewnętrzna kieszeń pod brzuchem umożliwia założenie dodatkowego opatrunku i chroni ranę przed przesiąkaniem i rozdrapywaniem przez zwierzę.
Otwory na łapy wykonano z bawełnianego, elastycznego ściągacza nie krępującego ruchów. Na karku znajduje się tunel z troczkiem, uniemożliwiający co sprytniejszym zwierzętom zdjęcie ubranka w czasie nieuwagi właściciela.
W naszym ubranku chore zwierzę wygląda ślicznie, nie jest skrępowane, a jednocześnie bezpiecznie dochodzi do zdrowia.
Ubranka dostępne są aż w 8 rozmiarach i 2 kolorach.

Więcej

Ubranka dla zwierząt po zabiegach Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji